0549 251 90 90
trende
trende

Güneş Enerjinizi Randımanlı Kullanın

Güneş Enerjinizi Randımanlı Kullanın

* Evinizdeki bataryalar aç-kapa musluk ise ortada kullanmamaya çalışın, sağ da yada solda kullanmaya çalışın. Ortada kullanırsanız alacağınız enerjinin verimi düşecektir. Kışları yeteri kadar su alamazsınız.

* Güneş Enerjisinin suyunu sık sık kullanırsanız eğer bir tabak, bir bardak, bir kaşık, bir el yıkama gibi sık sık kullanımlarda Güneş enerjinizin sıcak su derecesini düşürecektir. Gaziantep güneş enerjisi olarak ufak tefek şeyler için musluğunuzu açıp kapatmayın aksi takdirde ılık su alırsınız.

* Kış günlerinde güneşli bir günde akşam banyo yapmayı düşünüyorsanız, gündüz güneş enerjisinde ki suyu kulanmayınız. Gece aralıklarla değil, akşam bir seferde sıcak suyu kullanmayı tercih ederseniz, ailenizde çok sayıda kişi banyo yapacaktır. Beklenirse eğer sıcak su deposuna ilaveten takviye deposundan soğuk su ekleneceğinden bir süre sonra soğuyacaktır.

* Evinizde bulunan doğalgaz, şofben, termosifon gibi ikinci bir su ısıtıcısı kullanıyorsanız, üzerlerinde kesinlikle küresel vana olmalıdır. Vanalar arızalı ve eski olmamalı ve mutlaka kapatılmalı. Aksi bir durumda güneş enerjinizden sıcak su alamaz ve depodan su taşar.

Gaziantep Güneş Enerjisi olarak sizlere tavsiyelerimiz şimdilik bukadar olup devamının geleceğini bilmenizi isteriz.

12 Ocak 2017
2.523 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

gaziantep güneş enerjisi

gaziantep güneş enerji

gaziantep güneş enerjisi

gaziantep güneş enerji firmaları